КатегоріїІнформація

Напрямні прихованого монтажу від компанії Blum (Австрія) ідеальне та надійне рішення для сучасних меблів, оскільки при відчиненні шухляди самої фурнітури майже не видно, до того ж саме такі напрямні відрізняються надзвичайною надійністю, адже їх валики виготовлені з високоякісної зносостійкої пластмаси і не стирають металеву поверхню. Компанія...

Напрямні прихованого монтажу від компанії Blum (Австрія) ідеальне та надійне рішення для сучасних меблів, оскільки при відчиненні шухляди самої фурнітури майже не видно, до того ж саме такі напрямні відрізняються надзвичайною надійністю, адже їх валики виготовлені з високоякісної зносостійкої пластмаси і не стирають металеву поверхню. Компанія Блюм гарантує 100 000 циклів відчинення і зачинення шухляди на цих напрямних, а це в свою чергу приблизно 20 років інтенсивної експлуатації.  

Не дивлячись на те, що на сьогоднішній день існує лише дві серії напрямних прихованого монтажу від Блюм – це MOVENTO і TANDEM, їх асортимент дозволяє охопити дуже широкий сектор застосування. Оскільки вони бувають різного навантаження на 30, 40, 70 кг, повного або часткового висуву, їх номінальні довжини від 250 до 750 мм, напрямні можуть працювати з різними технологіями руху, такими як Blumotion, Tip-on, Top-onblumotion, SERVODRIVE. Для коректної роботи шухляд шириною до 1200 мм існують стабілізатор, також в асортименті нещодавно з’явились фіксатори для висувних поличок. Щоб більш детально ознайомитись з особливостями кожної серії напрямних оберіть які саме напрямні вас цікавлять MOVENTO чи TANDEM та перейдіть за посиланням.

Більше

Системи напрямних 

Підкатегорії