Доставка і отримання товару


Сума замовленого товару через інтернет- магазин повинна бути не менше 1 000,00 грн.
Ви можете без додаткової оплати самостійно забрати оплачений товар в салоні ТзОВ "Віда Люкс" (пр-т Академіка Палладіна 60, КИЇВ) або вибрати доставку товару за вказаною вами адресою.
Оплатити товар можна безпосередньо в салоні ТзОВ "Віда Люкс"- готівкою або банківською картою, або онлайн (банківським переказом). У всіх випадках виставляється рахунок на оплату.

 1. Безкоштовне самовивезення з магазину
  Ви можете безкоштовно забрати замовлені в інтернет-магазині товари в салоні ТзОВ "Віда Люкс" (пр-т Академіка Палладіна 60, КИЇВ).
  Щоб безкоштовно забрати товар самостійно, виберіть «Забрати в магазині» при замовленні. При відкликання замовлення ви повинні:
  • вказати номер замовлення;
  • якщо ви платили онлайн, надайте документ, що засвідчує особу (паспорт, посвідчення особи або водійські права).
 2. Коли отримати товар?
  Після оформлення замовлення ми повідомимо вам по електронній пошті, що ви можете прийти і отримати його. Ми будемо чекати вашого прибуття протягом 5 робочих днів після цього повідомлення. Якщо ви вважаєте, що не зможете забрати замовлення протягом зазначеного часу, обов'язково повідомте нам про це по електронній пошті shop@vidalux.ua, в іншому випадку ваше замовлення може бути скасоване.
  Підготуємо товар до вивозу протягом 1-2 днів після підтвердження замовлення.
  Важливо знати, що:
  • кщо ви вирішили оплатити замовлення банківським переказом (не з сторінки vidalux.ua), повідомте про це по електронній пошті shop@vidalux.ua, інакше замовлення може бути не виконаний вчасно;
  • тільки особа, яка розмістила замовлення, може відкликати замовлення. Якщо вашу покупку повинна забрати інша людина, вкажіть її в якості одержувача при замовленні.Якщо покупець - юридична особа, для отримання товару буде потрібно довіреність.
 3. Доставка
  При замовленні товару виберіть доставку за вказаною вами адресою.
  Ви можете оплатити його при оформленні замовлення за безготівковим розрахунком, або при отриманні, сплативши банківською картою або готівкою кур'єру, який доставив товар (при оплаті готівкою намагайтесь передавати суму до сплати без решти).
  Товар зазвичай доставляється протягом 1-2 робочих днів з моменту оформлення замовлення. При оплаті замовлення перерахуванням товар доставляється протягом 1-2 робочих днів після отримання оплати. Наприклад, якщо замовлення оплачується за робочий день до 10 години ранку, він зазвичай доставляється на наступний робочий день.
  При замовленні більше одного товару доставка може бути за декілька разів. Додаткова плата за це не стягується.
 4. Час доставки
  Замовлення буде доставлено на наступний робочий день після відправлення (про відправлення ми повідомимо вас електронною поштою).
  Кур'єр зв'яжеться з вами за точним часом доставки.
 5. Ціна доставки
  Ціна доставки товару залежить від загальної суми замовлення:
  • при покупці від 1000,00 грн. і більше – доставка безкоштовна;
  • при покупці до 1 000,00 грн – вартість доставки тарифікується згідно розцінок перевізника або кур’єрської служби.