Політика конфіденційності

 1. Для кого використовується ваша інформація?
  Коли ви купуєте щось у нашому магазині, ми збираємо вашу особисту інформацію, таку як ваше ім’я, адреса, електронна пошта та для завершення процесу замовлення поштова адреса.
  Коли ви відвідуєте наш магазин, ми автоматично отримуємо адресу Інтернет-протоколу вашого комп’ютера, а також інформацію про браузер та операційну систему, якими ви користуєтесь.
  З вашої згоди ми можемо надіслати електронне повідомлення. електронні листи про наш магазин, новинки, спеціальні пропозиції та інші оновлення.
 2. Згода

  Як ви отримуєте мою згоду?
  Коли ви подаєте свою особисту інформацію для завершення замовлення, підтвердження кредитної картки або повернення замовлення - ми просимо вашої згоди на збір та використання інформації лише з однією конкретною метою.
  Якщо ми запитуємо особисту інформацію для додаткових цілей, наприклад для надсилання інформаційних повідомлень, ми або запитуємо, зв’язавшись із вами безпосередньо, або запропонуємо вам інші варіанти, які вам необхідно буде узгодити окремо.
  Як відкликати згоду?
  • Якщо ви передумаєте згодом і більше не хочете дозволяти обробку ваших даних або дозволяти нам використовувати ваші дані для певних цілей, наприклад надсилати інформаційні повідомлення, зв'яжіться з нами;
  • ел. електронною поштою shop@vidalux.ua або письмово: ТзОВ "Віда Люкс", 04080, М. КИЇВ , ВУЛИЦЯ ЮРКІВСЬКА, БУДИНОК 28, ОФІС 3.
 3. Послуги третіх сторін
  Сторонні постачальники послуг, якими ми користуємось збирають ту інформації, яка потрібна для використання їхніх послуг.
  Деякі постачальники послуг, мають власну політику конфіденційності щодо даних, які ми передаємо з метою здійснення покупки. У цьому випадку ми рекомендуємо ознайомитися з політикою конфіденційності, постачальників послуг, щоб ви могли краще зрозуміти, як ці дані будуть оброблятись ними.
  Майте на увазі, що певні постачальники можуть знаходитися в іншій юрисдикції, ніж ми або ви, напр. постачальник послуг, розташований у США. Отже, якщо ви продовжуєте платити за замовлення, яке буде обробляти такий сторонній постачальник, ваша інформація може бути предметом юрисдикції країни, в якій знаходиться цей постачальник.
  Після того, як ви залишите наш сайт, незалежно від того, переспрямовані ви на сторонній веб-сайт або гаджет (додаток), ця Політика конфіденційності більше не застосовується.
 4. Посилання
  Коли ви натискаєте посилання на нашому сайті, вони можуть посилатися на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за конфіденційність інших веб-сайтів, і ми рекомендуємо вам ознайомитися з їх політикою конфіденційності.
 5. Безпека
  Щоб захистити вашу особисту інформацію, ми робимо все можливе і використовуємо передові технології, щоб гарантувати, що інформація не буде неналежним чином втрачена, використана не за призначенням, та не буде доступна, розкрита, змінена або знищена.
  Якщо ви надаєте дані своєї кредитної картки, інформація шифрується за допомогою SSL. Звертаємо вашу увагу на те, що передача даних через Інтернет не на 100% безпечна. Ми дотримуємося усіх вимог PCI-DSS і впроваджуємо додаткові загальноприйняті стандарти.
 6. Ми застосовуємо такі періоди зберігання інформації:
  • Інформація про замовлення - до 5 років;
  • Інформація про покупця. Інформація та адреси профілю - до 5 років з моменту останньої дії (оновлення профілю, останнє виконане замовлення, вхід в обліковий запис).
 7. Cookie
 8. Ось список файлів cookie, які ми використовуємо:

  Ім'яТривалістьОпис
  _ga2 рокиВикористовується для розрізнення користувачів
  _gid24 годиниGoogle Analytics. Використовується для розрізнення користувачів
  _gat10 хвилинGoogle Analytics
  Facebook90 днівСтатистика Facebook
  Google AdWords540 днівСтатистика AdWords
  Zopim2-5 роківЧат в режимі реального часу (live chat)
  Tawk.to1 рікЧат в режимі реального часу (live chat)
 9. Зміни до цієї Політики конфіденційності
  Ми залишаємо за собою право будь-коли змінити цю Політику конфіденційності. Зміни наберуть чинності відразу після оновлення цієї сторінки. Якщо будуть внесені зміни, ми повідомимо вас, щоб ви знали, яку інформацію ми збираємо та як ми її використовуємо.
  Якщо наш магазин придбано або передано іншій компанії, ваша інформація буде передана новим власникам, щоб вони могли продовжувати продавати вам товар.
 10. Запитання та контактна інформація
  Щоб отримати, виправити або видалити вашу особисту інформацію, яку ми зберігаємо, або просто щоб дізнатись більше про нашу Політику конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться:
  • ел. електронною поштою shop@vidalux.ua або
  • в письмовій формі: ТзОВ "Віда Люкс", 04080, М. КИЇВ , ВУЛИЦЯ ЮРКІВСЬКА, БУДИНОК 28, ОФІС 3