Правила купівлі

 1. Операції купівлі-продажу, що здійснюються в електронному магазині VidaLux.ua, регулюються положеннями правових актів України.
 2. Договір купівлі-продажу між замовником та ТзОВ "Віда Люкс" укладається з моменту, коли клієнт вибирає товар, який потрібно придбати, і, сформувавши кошик для покупок, виконує всі етапи замовлення, зазначені в електронному магазині VidaLux.ua, робить остаточний вибір та підтверджує спосіб оплати.
 3. Якщо ТзОВ "Віда Люкс" не зможе надати замовнику замовлений товар, він поверне замовнику сплачені гроші протягом 14 (чотирнадцяти) робочих днів та скасує замовлення.
  ТзОВ "Віда Люкс" залишає за собою право анулювати замовлення і з інших причин, інформуючи про це клієнта та повертаючи йому сплачені гроші.
 4. Після того, як ТзОВ "ВІДА ЛЮКС" підтвердить замовлення, ціна продукту не зміниться, за винятком випадків, коли ціна продукту змінилася через технічну помилку інформаційних систем, очевидних помилок або інших об'єктивних причин, що не залежать від прямого волевиявлення ТзОВ "ВІДА ЛЮКС".
  Якщо покупець не згоден придбати товар за зміненою ціною, він має право скасувати замовлення, письмово повідомивши VidaLux.ua або по електронній пошті shop@vidalux.ua протягом 3 (трьох) робочих днів з дати пропозиції придбати товар за зміненою ціною.
  У разі скасування замовлення в порядку, передбаченому цим пунктом, всі сплачені покупцем суми повертаються.
 5. Клієнт несе відповідальність за достовірність даних, наданих під час реєстрації.
  У разі внесення неправильних даних зокрема електронної пошти, доступ клієнта у магазині VidaLux.ua буде обмежено.
 6. VidaLux.ua зобов'язується не передавати конфіденційну інформацію про клієнта, надану під час реєстрації, третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавчими актами.
 7. Придбати пропоновані товари в інтернет-магазині VidaLux.ua мають право:
  • фізичні особи не молодше 18 років;
  • особи віком до 18 років за згодою батьків або опікунів;
  • юридичні особи.
 8. Заборонено:
  • копіювати, використовувати, поширювати, відновлювати інформацію на сторінці або її зміст без письмової згоди ТзОВ "ВІДА ЛЮКС";
  • використовувати комп’ютерні програми, які можуть зашкодити роботі цього веб-сайту або перешкоджати роботі системи VidaLux.ua іншими діями.
 9. Клієнти повинні використовувати латинські та / або українські літери під час введення своїх даних.
 10. Необхідно вказати точну адресу місця проживання - це необхідно не тільки при доставці товару, але і при формуванні рахунку-фактури.
 11. Клієнти повинні вказати свій номер телефону під час реєстрації, для того щоб ТзОВ "ВІДА ЛЮКС" могли зв'язатись з клієнтами перш ніж відправити замовлення або для уточнення певної інформації.
 12. ТзОВ "ВІДА ЛЮКС" залишає за собою право:
  • коригувати інформацію на сторінці - коли з’являються нові пункти цих правил, вони набувають чинності відразу після їх публікації;
  • обмежити доступ до цього веб-сайту клієнтам, які не дотримуються цих правил;
  • виконувати замовлення на рідкісні, спеціальні товари лише після отримання авансової оплати замовника за товар;
  • притягнути до відповідальності тих, хто не дотримується цих правил або займається шкідливою діяльністю.
 13. Купуючи товари на веб-сайті VidaLux.ua, клієнти підтверджують, що вони ознайомлені з "правилами повернення та гарантіями".
 14. Клієнти зобов'язуються оглянути отриманий товар в момент його отримання - перевірити стан упаковок, її вміст, кількість, розмір та асортимент товарів.
  Товар може відрізнятися від товару, показаного на фото. Фотографія може містити деталі, які не входять до комплекту.
 15. Кількість товарів у магазині обмежена.
 16. ТзОВ "ВІДА ЛЮКС" зобов'язується доставити товар Замовнику відповідно до термінів, зазначених в описі товару, але не пізніше, ніж протягом 30 днів.
  Ці умови не застосовуються у випадках, коли необхідних товарів немає на складі Продавця, а Клієнт повідомляється про дефіцит замовлених ним товарів.
  Клієнт погоджується з тим, що у випадку непередбачених обставин, що не залежать від Продавця, термін поставки товару може відрізнятися від термінів, зазначених в описі товару, або строку поставки, обговореного Клієнтом та Продавцем.
 17. У разі непередбачених обставин ТзОВ "ВІДА ЛЮКС" зобов'язується негайно зв'язатися з Замовником та узгодити термін доставки та інші питання, пов'язані з доставкою.
 18. Якщо ціна товару в електронному магазині і інших джерелах не збігаються, вважається правильною ціна електронного магазину.
 19. Мінімальна сума замовлення в інтернет-магазині 1 000,00 грн.
 20. Ви можете подати запит / скаргу щодо товару чи послуги, придбаних у нашому Інтернет-магазині: VidaLux.ua, shop@vidalux.ua, тел. +380 95 444 0704