КатегоріїІнформація

SPACE CORNER

Published : 2021-01-14 16:51:37
Categories : Функціональні конструкції шафок

SPACE CORNER

Інноваційні ідеї для кута
Досі простір у куті використовували не зовсім раціонально. Альтернативним рішенням є шафка SPACE CORNER. Оптимально використаєте корисний простір із шухлядами повного висування. А речі з закутків дістанете без зайвих зусиль.

Простір у куті використано оптимально
Робоча зона часто розміщена в куті. У кутових шухлядах повного висування всі речі завжди легко дістати навіть із закутків. Система розділювачів ORGA-LINE – це порядок і огляд речей всередині шухляди

Звичайні фасади
SYNCROMOTION дає змогу використовувати стандартні фасади без додаткової обробки. Під час висування фасади зміщуються досередини, щоб не зачіпати сусідні корпуси. Під час засування повертаються в початкове положення.

Висока якість руху
Навіть сильно навантажені шухляди ковзають, як невагомі, та засуваються м’яко й тихо з BLUMOTION. Шухляди з високим фасадом можуть мати навантаження до 65 кг. SPACE CORNER скомбінуєте з електричною технологією руху SERVO-DRIVE.

Стандартні складові
Для SPACE CORNER використовується стандартна фурнітура. Окрім шухляд TANDEMBOX можна також використовувати дерев’яні шухляди на напрямних MOVENTO або TANDEM. Розміри корпусу можуть бути довільними. Рекомендована ширина від 900 мм до 1200 мм.